"IK" etiketli sayfalar

İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

.

devamı
İnsan Kaynakları

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

.

devamı
Çevre Laboratuvarı 

Çevre Laboratuvarımzda ; su ve atık su, deniz suyu, arıtma çamuru, atık numuneleri, toprak, çamur ve sediman numuneleri, atık yağ numunelerinin analizlerini  yapıyoruz. Ayrıca mineral, kayaç sondaj analizleri de bu laboratuvarda titizlikle yürütülmektedir. (altın, gümüş, bakır vs.)

AG LABORATUVAR ‘ın en son kurulan laboratuvarıdır. Alt dalları emisyon, su, atıksu, deniz suyu, atık yağ, arıtma çamuru, katı atık, sedimandır. Sektörde yeni olduğu için gelişimine devam etmektedir.

AG LABORATUVAR gezici laboratuvarı sayesinde bacalardan ve kaynağından  standardlara uygun numune alım işlemini gerçekleştirir.

 

.

devamı
Katı Yakıt Laboratuvarı

AG LABORATUVAR’ın ilk kurulmuş laboratuvarıdır.

AG LABORATUVAR Kömür Sondaj Numuneleri, ve onun her türlü türevleri ile birlikte ithal edilmiş kömürler çoklu teknolojik cihazlarda analiz edilir, sonuçları müşteriye rapor edilir.

AG LABORATUVAR herhangi bir numune karışımını önlemek için Numune Kabul işleminde Laboratuvar Destek Yazılımından faydalanarak barkodlama uygulamaktadır, böylece binlerce Numune tek hamlede kusursuz bir şekilde kodlanır.

AG LABORATUVAR verileri tüm laboratuvarlarında kullanılan büyük veri tabanı sisteminde barındırır, güvenlice kaydeder, tüm verileri gizlilik politakasıyla saklar.

AG LABORATUVAR ‘da kullanılan Laboratuvar Destek Yazılım sistemi veri akışını aynı anda sağlayan kaydeden ve istenildiğinde müşterileri ile paylaşabilen bir sistemdir.

 

.

devamı
Hoşgeldiniz

AG LABORATUVAR müşterilerine dünya çapında uzmanlıkla ve en üst düzey laboratuvar teknikleri  ile servis  sunmaktadır.

AG LABORATUVAR; hızlı, kesin ve minimum hata paylı servisleri sayesinde müşterilerimizin işlerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır.  

AG LABORATUVAR Türk Özel Laboratuvar Sektörünün ilk akredite olmuş Laboratuvarlarından biri olarak, yakın gelecekte de dörüncü tekrar akreditasyonunu sağlayacaktır.

AG LABORATUVAR Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yetkilendirdiği laboratuvarlar arasındadır.

AG LABORATUVAR’ın müşteri potföyünü hem ulusal  hemde uluslararası şirketler oluşturmaktadır.

AG LABORATUVAR yakıt sektöründe lider bir laboratuvardır.

AG LABORATUVAR geniş kapsamı ile müşterilerinin deney işlerinde farklı standart test metotlarını seçenek sunmak suretiyle işlerini geliştirir.

.

devamı