Hizmetlerimiz

Katı Yakıt Laboratuvarı

AG LABORATUVAR’ın ilk kurulmuş laboratuvarıdır.

AG LABORATUVAR Kömür Sondaj Numuneleri, ve onun her türlü türevleri ile birlikte ithal edilmiş kömürler çoklu teknolojik cihazlarda analiz edilir, sonuçları müşteriye rapor edilir.

AG LABORATUVAR herhangi bir numune karışımını önlemek için Numune Kabul işleminde Laboratuvar Destek Yazılımından faydalanarak barkodlama uygulamaktadır, böylece binlerce Numune tek hamlede kusursuz bir şekilde kodlanır.

AG LABORATUVAR verileri tüm laboratuvarlarında kullanılan büyük veri tabanı sisteminde barındırır, güvenlice kaydeder, tüm verileri gizlilik politakasıyla saklar.

AG LABORATUVAR ‘da kullanılan Laboratuvar Destek Yazılım sistemi veri akışını aynı anda sağlayan kaydeden ve istenildiğinde müşterileri ile paylaşabilen bir sistemdir.

 

.

devamı
Çevre Laboratuvarı 

Çevre Laboratuvarımzda ; su ve atık su, deniz suyu, arıtma çamuru, atık numuneleri, toprak, çamur ve sediman numuneleri, atık yağ numunelerinin analizlerini  yapıyoruz. Ayrıca mineral, kayaç sondaj analizleri de bu laboratuvarda titizlikle yürütülmektedir. (altın, gümüş, bakır vs.)

AG LABORATUVAR ‘ın en son kurulan laboratuvarıdır. Alt dalları emisyon, su, atıksu, deniz suyu, atık yağ, arıtma çamuru, katı atık, sedimandır. Sektörde yeni olduğu için gelişimine devam etmektedir.

AG LABORATUVAR gezici laboratuvarı sayesinde bacalardan ve kaynağından  standardlara uygun numune alım işlemini gerçekleştirir.

 

.

devamı
Sıvı Yakıt Laboratuvarı 

Petrol ve petrol Ürünlerinin analizlerinin yapıldığı laboratuvardır.

AG LABORATUVAR’ın kurulmuş ikinci laboratuvarıdır ve genelde yurtiçine servis vermektedir.

AG LABORATUVAR’da motorin, kurşunsuz benzin, ham petrol, kalorifer yakıtı, biyodizel ve türevleri analiz edilir.

AG LABORATUVAR yakıttan kaynaklı zarar gördüğü şüphesindeki müşterileri için analizleri bağımsız akredite özel bir laboratuvar olarak gerçekleştirir.

 

.

devamı
Emisyon-İmisyon Numune Alma ve Ölçme Laboratuvarı 

Numune alma işlemlerinin de gerçekleştiren personelin çalıştığı bu laboratuvarımız, yurtiçinde hizmet vermektedir.
.

devamı