Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Müşterimizin ihtiyaç duyduğu deneyleri, iyi mesleki uygulama ve kaliteli hizmet  anlayışını ön planda tutarak gerçekleştirmek laboratuvarımızın taahhüdü altındadır. 
 
Oluşturduğumuz kalite yönetim sistemi verdiğimiz hizmetin hızlı, hatasız ve kesin olmasını güvence altına almaktadır. Bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik laboratuvarımızın temel ilkeleridir.
 
Deney hizmetini; her zaman ulusal, uluslararası şartlar ve müşterinin şartlarına uygun  olarak vereceğimizi taahhüt ederiz.
Deneylere katılan tüm personelin, TSE EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak  oluşturulan kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlanmış dokümanları öğrenmeleri ve deney çalışmalarını bu dokümanlarda yazılı politika, usul ve esaslara göre yürütmeleri zorunludur.
 
Sürekli iyileşmek ve kalite yönetim sistemimizi yükseltmek üzere; müşteriden geri besleme  yoluyla gelen şikayetleri en aza indirmek, uygunsuzlukların sayısını minimize etmek ve deney sonuçlarının mümkün olan en kısa sürede müşteriye ulaştırılması daima gündemimizde olacaktır.
 
 
Öncelikli hedefimiz akreditasyon kapsamımızın bütününü muhafaza etmek ve zamanla akreditasyon kapsamını daha da genişletmektir.


Sayfamızı Paylaşın

Yorum Ekleyin